Nábor 2013

29. července 2013 v 18:20
Od září roku 2013 nabíráme nové členky do všech našich týmů. Otevíráme novou skupinu minikadetek - neboli také přípravka. Nabíráme holčičky od 5 do 7 let. V této skupince se holčičky budou učit vše od píky, tzn. že se budou pomalu učit jak pracovat s hůlkou, lehké základní taneční kroky, klasický pochod. Určitě během roku připravíme pódiovou skladbu a zúčastníme se krajských soutěží, aby holčičky nasály atmosféru. S přibívajícím věkem se potom budou řadit do vyšších kategorií. Do této skupinky bereme všechny, které rády tančí, mají hudební sluch, čas a chtějí se něco nového naučit. Nábor nebude formou výběru, ale holčičky samy se budou moci rozhodnout zda-li náš kroužek budou chtít navštěvovat nebo ne. Celé září budou docházet na tréninky, zkoušet si jak je to baví a až na konci září se pak podá závazná přihláška do kroužku.

Nábor kadet a junior
Tyto dvě skupiny už jsou malinko zajetější a existují už déle, takže zde je zapotřebí aby se nábor udělal formou výběru. Budeme se především koukat na to jestli mají holky hudební sluch, umějí se hýbat do rytmu - je to formou dvou jednoduchých tanečků s kroky - každá sestava je jinak náročná - lehčí je pro kadetky a těžší pro juniorky, ale není se vůbec čeho bát. Jsme rády za každou holčinu a přibíráme takřka každého, je to jen pak větší práce a nervy pro holčiny, které příjdou do zajetého týmu :-))

Pokud se k nám chceš přidat, doraž 9. září 2013 v 15:00 do prostor tělocvičny ZŠ Partyzánská. Vezmi s sebou i maminky a tatínky :-))) BUDEME SE TĚŠIT

PS: Pokud se nedostaneš k mažoretkám na Slovanku, nezoufej a doraž k nám :-))

Pro případ, náš kontakt
Tel.: 775 491 261 - Mgr. Naďa Vavrušková
776 545 492 - Adéla Vavrušková
Email: adel.vavruskova@gmail.com
nadinev@email.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama