Říjen 2013

LIGHT SHOW

25. října 2013 v 0:13
Dámy a pánové, dovolte abych s potěším představila NOVÉ VYSTOUPENÍ NAŠICH MAŽORETEK - LIGHT SHOW NEBOLI SVĚTELNÁ SHOW.

Světelná show je vystoupení se svítícími hůlkami a obleky, tematicky zaměřené, velmi efektivní a u diváku často úspěšné.
Dovolily jsme si teda připravit i my takové vystoupení a to především pokud hledáte vystoupení či doprovodný program na svůj ples či společenskou/firemní akci.

Dále nabízíme i vystoupení klasické s hůlkami - velké formace, malé formace (6-7 dívek) či sólo formace. Nově jsme do svého ,,repertoáru" přidaly i vystoupení s třásněmi.

!!!Neváhejte a kontaktujte nás a nenechte si ujít tuhle skvělou show!!!

Ukázkové video již připravujeme a tak nás sledujte zde nebo na facebooku, v co nejbližší době video přidáme.


Gymnasticko-baletní soustředění foto

25. října 2013 v 0:06 Fotogalerie
Máme za sebou naše první soustředění takového rázu. Musím přiznat, že to byl velmi náročný den, plný gymnastických cviků, baletní průpravy, toček a skoků, ale děvčata se s tím výborně poprala. Poctivě makala osm hodin. Je pravda, že z tělocvičny odcházely po čtyřech, ale máme ze sebe dobrý pocit, cítíme že jsme odvedly kus práce a spoustu nového se naučily. Nadále v našem tréninku pokračovat budeme, jednotlivé gymnastické a baletní prvky zařadíme i do klasických tréninků, abychom nezapomněly.

Přikládáme pár fotek. Kompletní album najdete pod odkazem níže, na našich facebookových stránkách. Fotky jsou vážně skvělé a proto neváhejte, koukněte a ,,lajkujte" nás.


Celé album fotografií sledujte na naší facebookové stránce. Ještě jednou děkujeme Markétce za krásné fotky -> http://www.facebook.com/media/set/?set=a.530569957034023.1073741835.306856499405371&type=3

Halloweenský karneval

14. října 2013 v 14:23
Podzim už je všude, kam se podíváme, padající listy, louky hýří všemi barvami a Halloween nám klepe na dveře. V koloběhu tréninků si trošičku odpočineme a pobavíme se. Připravili jsme si pro holčičky strašidelný Halloweenský karneval. Však nezanevřeme na naši největší vášeň - TANEC a při této příležitosti se naučíme nové tanečky a zahrajeme si zábavné hry. Už teď se těšíme a 1. listopadu čekáme v tělocvičněě.

Trenérky Naďa a Adéla


Za grafické zpracování plakátu děkujeme naši nové, ale už teď víme, že věrné mamince Lence Péčové.


Gymnasticko-baletní soustředění

11. října 2013 v 11:36
Mažoretky nejsou jen o pochodu a točení hůlkou. Mažoretky se během pár let vypracovaly na úroveň, která nezbytně zahrnuje gymnastickou a baletní průpravu. Sestavy už zahrnují baletní otočky, gymnastické prohyby a skoky.
Ani my nechceme zůstat pozadu a proto po víkendovém školení, které proběhlo minulý víkend a zúčastnily se ho naše trénerky, jsme nabité novými informacemi, postupy a cviky, které chceme hned zúročit a to 19. října celodenním soustředěním, kterého se zúčastní především kadetky a juniorky.
Věříme, že se soustředění zúčastníme všechny v plné síle a společně si ho užijeme, získáme spoustu nových zkušeností a cviků na doma. Už teď se nemůžeme dočkat!! :-)))


Seznamovací párty

8. října 2013 v 18:51 Fotogalerie
Užili jsme si skvělou seznamovací párty všech třech našich týmů - minikadetek, kadetek a juniorek. Děvčata měla možnost navzájem se poznat a víc sblížit. Zatančili jsme pár tanečků, zahráli hry, bouchli šáňo a mlsali dobroty, které pro nás připravilo pár maminek od našich holčiček. Všem moc děkujeme za podporu a za skvěle strávené odpoledne.

Už teď se těšíme na další společnou akci a to hned 1.11. 2013, kdy budeme pořádat strašidelný Halloweenský karnevaaal.


Více fotek z naší sezanmovací párty najdete pod tímto odkazem http://www.facebook.com/media/set/?set=a.522143894543296.1073741833.306856499405371&type=3 -> přidejte se k nám !!! :)

Šijeme

2. října 2013 v 21:45
Ačkoli je teprve první tréninkový měsíc září za námi, už se pomalu ale jistě začali šít první kostýmy a to konrkrétně pro mini formaci juniorek, téma ještě neprozradíme, ale máte se na co těšit.
Následovně už se chystají kostýmy pro velkou formaci, sóla duaa a taak.

Máme toho v plánu mnoho, ale nemeškáme a stále jedeme dál. Již 27. října nás čeká celodenní gymnasticko-baletní soustředění a naše trenérky se tento víkend chystají na seminář od asociace MACU.
Máme švih, máme style, my jsme prostě ADELLINE!! :-)))