Šijeme

2. října 2013 v 21:45
Ačkoli je teprve první tréninkový měsíc září za námi, už se pomalu ale jistě začali šít první kostýmy a to konrkrétně pro mini formaci juniorek, téma ještě neprozradíme, ale máte se na co těšit.
Následovně už se chystají kostýmy pro velkou formaci, sóla duaa a taak.

Máme toho v plánu mnoho, ale nemeškáme a stále jedeme dál. Již 27. října nás čeká celodenní gymnasticko-baletní soustředění a naše trenérky se tento víkend chystají na seminář od asociace MACU.
Máme švih, máme style, my jsme prostě ADELLINE!! :-)))

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fanoušek | 4. října 2013 v 12:48 | Reagovat

Ahoj děvčata,předem Vám gratuluji k pokroku Vaší skupiny vést děti a motivovat je na vyšší soutěže.Jsem zvědavý od přírody proto si nemohu odpustit jeden dotaz.Vy jste našli nějakou solidní duši,která Vás financuje?Přeci jenom jste pod základní školou a penízky z ní asi moc nepotečou,proto tleskám,že vyrážíte na soutěže a šijete plno nových kostýmů.Tak mnoho zdaru do fungování i nadále.

2 Naďa Vavrušková | 5. října 2013 v 21:28 | Reagovat

[1]: Milý Fanoušku, jsme opravdu rády, že máme tak od přírody zvědavého fanouška a na váš/tvůj/trochu jízlivý dotaz odpovídáme takto.Ano,máme 58 laskavých duší, které nás financují. Jsou to rodiče našich dívek.Pomáhají nám nejen finančně, ale i abych tak řekla duševně. Jezdí s námi na soutěže a vystoupení, mamky nám pečou buchty a pomáhají nám v šatnách i při dohledu, chodí na naše společné akce a je-li potřeba cokoli odvézt či odnést přiskočí ochotní taťkové. Velmi si jejich pomoci a podpory vážíme a také jim to kdykoliv je to možné říkáme. Snažíme se je odměňovat radostí z jejich dětí. Škola nás může finančně podpořit jen velmi omezeně, ale máme tu klidné a vstřícné zázemí, tělocvičnu s vybavením k dispozici třikrát týdně a je-li potřeba i o víkendech. Vedení školy nám fandí, náš laskavý pan ředitel nás doprovází na soutěžích a vyjadřuje nám obrovskou podporu. Chceme mu dělat radost, snažíme se. No a v neposlední řadě máme švadlenu, která pro nás šije za slušné peníze, protože je slušný člověk. Jednou větou. Navzdory ústřednímu heslu současnosti, o peníze jde až v druhé řadě. Přijď/te/ se na nás někdy podívat a zateskat nám naživo. Budeme mít radost.

3 Fanoušek | 7. října 2013 v 7:24 | Reagovat

Nevím zda jsem to napsal tak špatně nebo jen Vy jste si to vzala až moc osobně,ale za tím vším je jen jedno.Má dcera projevila zájem o tento kroužek a jako starostlivý a zvědavý rodič mám jen plno dotazů.Nemusíte se ohánět jízlivostí v České Lípě je plno mažoretkových skupin,kterým jsem též ze zvědavosti jako Vám psal.Hezký den

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama