Leden 2014

Makáme jak o život

28. ledna 2014 v 11:47
Od začátku roku, není víkend volný. Makáme jak o život. Pomalu se blížíme ke konci s choreografiemi našich póodiových skladeb. Juniorky tento víkend (25. - 26. 1. ) skladbu úspěšně dokončily, teď mají na programu pravidelnou pohybovou průpravu, zahrnující balet, gymnastiku a rytmická cvičení, navíc práci s hůlkou a aby toho nebylo málo, začíná se dělat pochodové defilé. Sólo formace a miniformace už se začínají také rýsovat. Další soutěžní kostýmy jsou již rozpracované u naší švadleny, vše je na správné cestě.
Kadetky si své víkendové soustředění užijí v rámci pololetních prázdnin a to již tento víkend. Jdeme si za jasným cílem - dokončit skladbu, přidat část do defilé, upravit mini formaci a rozpracovat sóla a dua.
Našim Babies minikadetkám se blíží jejich první vystoupení a tak se skladba musí doladit 8. února dopoledne a 16. února je můžete vidět v KD Krystal, Česká Lípa k příležitosti oslav 5. výročí Mateřského centra Pumpkin, o.s. Česká Lípa, společně s Babies vystoupí i naše světelná show.

Čas běží jako o závod, ale naše děvčátka pracují pilně a s radostí. Jsme na všechny moc pyšné, jsou to naše šikulky.

Adéla a Naďa Vavruškovi


Více fotek najdete na našich facebookových stránkách - Mažoretky Adelline, ZŠ Partyzánská Česká Lípa
https://www.facebook.com/MazoretkyAdelline.ZSPartyzanska.CL?fref=ts

ZAČÍNÁME

10. ledna 2014 v 9:53
A máme tady leden 2014, který se pro nás bude odvíjet v duchu tréninků, soustředění a neuvěřitelné dřiny. Už jen pár měsíců nás dělí od naší velké soutěže. Neotálíme a hned v neděli nastupují na tréninkový parket naše nejstarší juniorky, kdy se budeme věnovat především velké formaci, sólo formacím a miniformaci. Nově jsme si do svého repertoáru přidali i mini show dance. S touto disciplínou se letos žádné soutěže účastnit nebudeme. Skladba bude sloužit pouze k vystoupením na různých akcích, ale pokud se disciplína a především děvčata osvědčí, je možné že příští rok se i my zaregistrujeme pod asociaci CDO - Czech Dance Organization a rozšíříme tak naše možnosti a poznáme zase něco nového!