Únor 2014

Karneval 14.2.14

19. února 2014 v 19:52
Krásný karneval si užily všechny tři skupiny našich mažoretek. Byl veselý, zábavný i trochu zamilovaný, když jsme měli ten Valentýn. Naše nejstarší juniorky si připravily pro mladší děvčátka velký okruh her a soutěží, trenérka Adél zase zábavné tanečky.
Bylo to skvělé, všem děkujeme za účast v krásných maskách a již teď se těšíme na další společnou akci!!

Více fotek najdete na našich facebookových stránkách -> https://www.facebook.com/MazoretkyAdelline.ZSPartyzanska.CL?fref=ts // Sledujte nás i VY!

Vystoupení KD Crystal

18. února 2014 v 9:26
Dne 16. 2. 14, vystoupili naše nejmladší Babies Adelline premiérově v KD Crystal Česká Lípa, při příležitosti oslav 5. výročí Mateřského centra Pumpkin, o.s. Česká Lípa. O hlavní program se postarala dětská bavička a zpěvačka Innka Rybářová se svým ,,šášou". Doprovodoný program v zastoupení našich mažoretek. Babies se představily s pódiovou sestavou ,,Ding Dong", malá formace kadetek ,,Děti z kmene ZULU" a třešničkou na dortu se staly naše juniorské světlušky se svou světelnou show. Všechny tři skupiny byly oceněny bouřlivým potleskem a dojaly jsme nespočet maminek.

Další vystoupení nás čeká již tuto sobotu 22.2. 14 na FBC zápase od 16:00 a reprezentačním plese FBC, tak přijďjte podpořit nás, i florbalisty!


Odpolední zápas FBC a reprezentační ples FBC

18. února 2014 v 9:19
22.2. 14, strávíme cleý den v koloběhu českolipských florbalistů.
Na odpolední zápase vystoupí naše nejmladší Babies Adelline a malá formace kadetek Adelajnek.
Večer nás čeká s částí juniorského týmu vystoupení na reprezentačním plese FBC, kde představíme světelnou show a malou formaci juniorek.

Přidejte si i vy zafandit do víceúčelové haly u Kauflandu Česká Lípa od 16:00 !!!

Slavnostní zahájení sezóny 2014

18. února 2014 v 7:32 Kalendář akci
Jak už všude hlásíme, tento rok je pro nás zlomový. Nové jméno, jiný tréninkový plán, nové formace, registrace v mažoretkové asociaci a spousty jiných věcí nás tlačili k tomu ukázat se ,,světu". Rozhodli jsme se proto, že tento rok zahájíme sezónu 2014 netradičně, slavnostně. Vybrali jsme prostor, který má atmosféru a kouzlo - Jiráskovo divadlo v České Lípě. V divadle se představí naprosto všechny vystoupení, které se již od léta připravují. Děvčata se předvedou v nových kostýmech, ušitých přímo pro tuto sezónu.
Letos jsme pojali všechna naše vystoupení tak trochu jinak, jak jinak? To se přijďte podívat sami, 27. března 2014 do Jiráskova divadla od 16:30.
Program bude bohatý, čeká vás hodina a půl tance, emocí, radosti a neuvěřitelné show. Nemáme rádi obyčejné věci, snažíme se vše dělat jinak a s originalitou, chceme se od ostatních alespoň trochu odlišit a ukázat něco nového.
Neváhejte a přijďte, vstupné je dobrovolné. Kdo si chce pojistit to nejlepší místo, nechť nás kontaktuje osobně, telefonicky nebo na email - mazoretkyadelline@gmail.com nebo adel.vavruskova@gmail.com a zarezervuje si počet vstupenek, řadu a číslo:-) Kapacita je velká, tak nemusíte troškařit.

Už teď se moc těšíme a vám garantujeme, že se nudit opravdu nebudete!
PS: velká omluva všem, na plakátu je uveden špatný rok konání, chybička se vloudí, i těm nejlepším :-))))

Soustředění Babies Adelline

8. února 2014 v 22:41
I naše malé Babies nezůstly pozadu a dnes statečně zvládly tréninkové dopoledne v naší tělocvičně, kdy následovaly své starší kolegyně - kadetky a juniorky, a též dodělaly svou pódiovou sestavu. Holčičky udělaly obrovský kus práce a mají náš obdiv a velikou poklonu, jsou to naše šikulky!
Kdo by měl zájem, vidět náš pokrok, má možnost příští víkend v neděli 16. 2. 2014 v KD Krystal Česká Lípa od 15:00 na akci Mateřského centra Pumpkin, ČL, při příležitosti oslav 5. výročí založení centra.
Budeme rády za každou podporu.


KARNEVAL 2014

4. února 2014 v 23:22 Kalendář akci
Po náročných tréninkových víkendech je čas pořádně si odpočinout a společně si užít spoustu zábavy. ANO, je tu únor a k němu neodmyslitelně patří MASOPUST. I my jsme si nejen pro naše děvčátka připravili veselý karneval a to již příští týden v pátek 14.2.2014 od 16:00 - 17:30 v tělocvičně naší školy ZŠ Partyzánské. Přivítáme každého kdo bude mít na sobě masku, úsměv a dobrou náladu.
Všechny čeká bohatý program včetně her, tanečků a soutěží.

Už teď se neuvěřitelně těšíme, až se nám tělocvična zaplní krásnými karnevalovými maskami!


Víkendové soustředění kadetky

3. února 2014 v 11:12
Máme za sebou víkendové soustředěí naší prostřední skupinky kadetek Adelajnek. Cíl splněn, naše pódivová sestava dokončena, máme velikou radost, ale je zapotřebí ještě hodně zamakat. V plánu teď máme věnovat se víkendově především sóloformacím a mini. Soustředění tohoto typu si ještě na 100% zopakujeme a to v průběhu měsíce dubna, kdy budeme mít za dveřmi naši první kvalifikaci v Kladně.

Držte nám palce, ať vše co nejlépe zvládneme :-))