Slavnostní zahájení sezóny 2014

18. února 2014 v 7:32 |  Kalendář akci
Jak už všude hlásíme, tento rok je pro nás zlomový. Nové jméno, jiný tréninkový plán, nové formace, registrace v mažoretkové asociaci a spousty jiných věcí nás tlačili k tomu ukázat se ,,světu". Rozhodli jsme se proto, že tento rok zahájíme sezónu 2014 netradičně, slavnostně. Vybrali jsme prostor, který má atmosféru a kouzlo - Jiráskovo divadlo v České Lípě. V divadle se představí naprosto všechny vystoupení, které se již od léta připravují. Děvčata se předvedou v nových kostýmech, ušitých přímo pro tuto sezónu.
Letos jsme pojali všechna naše vystoupení tak trochu jinak, jak jinak? To se přijďte podívat sami, 27. března 2014 do Jiráskova divadla od 16:30.
Program bude bohatý, čeká vás hodina a půl tance, emocí, radosti a neuvěřitelné show. Nemáme rádi obyčejné věci, snažíme se vše dělat jinak a s originalitou, chceme se od ostatních alespoň trochu odlišit a ukázat něco nového.
Neváhejte a přijďte, vstupné je dobrovolné. Kdo si chce pojistit to nejlepší místo, nechť nás kontaktuje osobně, telefonicky nebo na email - mazoretkyadelline@gmail.com nebo adel.vavruskova@gmail.com a zarezervuje si počet vstupenek, řadu a číslo:-) Kapacita je velká, tak nemusíte troškařit.

Už teď se moc těšíme a vám garantujeme, že se nudit opravdu nebudete!
PS: velká omluva všem, na plakátu je uveden špatný rok konání, chybička se vloudí, i těm nejlepším :-))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama