Březen 2014

After párty v Retru

19. března 2014 v 13:22 Kalendář akci
Rozhodli jsme se uspořádat posezení v příjemné kavárně Retro Café v České Lípě, hned po skončení slavnostního otevření sezóny v Jiráskově divadle.

Účelem tohoto setkání je pobavit se a spřátelit s rodiči z ostatních týmů. Pro děti bude připravena zábavná diskotéta s tou pravou párty atmosférou.

Při vstupu dostane každé dítě nealkoholický welcome drink a rodiče si také přijdou na své v podobě výborné kávy nebo kvalitního vína.

Budeme rády, když se posezení zúčastní co nejvíc rodičů a dětí, abychom společně utvořili tu správnou partu s tou nejlepší atmosférou, která je pro nás velmi důležitá.


Těšíme se na vás!!
Mažoretky Adelline

První sóla a duo

14. března 2014 v 14:53 Sezóna 2014

První sóla a duo jsou na světě!


Jako první se představí sladké sólo kategorie kadet s názvem Candyman! Naše Vaneska je talentovaná malá slečinka, která se ničeho nebojí. Její sólo je plné energie, které vás rozhodně zvedne ze židle!

Letos jsme rozšířili náš ,,repertoár" i o náčiní POMS. V kategorii kadet bude bojovat i naše šikovná Sárka. Její sólo nese název Firework a už teď víme, že po jejím vystoupení budete mít chuť bouchnout šampaňské a rozjet to na nějaké párty!

První duo, které jsme zveřejnili jsou dvě krásné Kristýnky. Letos budou soutěžit v kategorii Senior, což pro ně rozhodně nebude lehký úkol. Inspirací pro nás byla nejjasnější hvězda, objevující se jen jednou za čas - Večernice.

Všechna vystoupení budete mít možnost premiérově shlédnout v Jiráskově divadle, 27. března 2014 od 16:30.


O pohár mažoretek Zlaté Prahy

11. března 2014 v 16:57 Kalendář akci
Soutěžní sezóna klepe na dveře a už zbývá jen pár dní, než se celý kolotoč soutěží a vystoupení rozjede.
První nepostupová soutěž na kterou se chystáme, pořádaná mažoretkami Zlaté Prahy o.s. v Dobříši u Prahy, se zúčastní malá formace kadetek a juniorek se skladbou Děti z kmene Zulu a Chicago a velké formace taktéž kategorie kadetek a juniorek.
Momentálně máme jarní prázdniny, ale nezahálíme a tvrdě v tělocvičně makáme, abychom vše dotáhli k dokonalosti.
Soutěž se koná 29.3.2014, tudíž dva dny po našem Slavnostním otevření. Doufáme, že nám to přinese štěstí a v soutěži ,,urveme" nějaké to místo :-)))


Závodní skladby 2014

4. března 2014 v 20:35 Sezóna 2014
Jelikož se nám pomalu blíží naše první velká soutěžní sezóna, dovolujeme si pomalu představit naše soutěžní skladby se kterými se pokusíme prorazit ve světě:-)
Letos jsme sestavy pojaly tématicky a originálně.
Zbývá už jen pár dní do našeho Slavnostního otevření sezóny v Jiráskově divadle, kam vás všechny, srdečně zveme.

Jako první bychom rády představily dvě mini formace (7 dívek) kategorie kadetky a juniorky.

Naše kadetky se představí v mini formaci jako malé africké děti z kmene Zulu. Divili byste se, ale kmen Zulu doopravdy existuje a to v Jižní Africe v Durbanu. Netušíte jak to v takovém kmenu chodí? Naše kadetky vám to s ladností zatančí.


Do období plného tance, večírků, dlouhých cigaret, boa a krátkých vlasů vás přenese naše juniorská miniformace. Jejich vystoupení jste již měli možnost vidět, ale velké překvapení. Celá sestava byla předělána a sami se přijďte podívat, co nového si ještě děvčata připravila:-) Píše se rok 1906..... a tady vše začíná - CHICAGO!