Duben 2014

DĚKUJEME SPONZORŮM

29. dubna 2014 v 22:50
Získali jsme dar, dar kterého si nesmírně vážíme.
Po Slavnostním otevření sezóny nám byl nabídnut sponzorský dar a to né od jedné firmy.

Velmi děkujeme p. Jiřímu Svádovi (www.nastroje-svada.cz) a p. Jaroslavu Langerovi (YMY-CL).

Za poskytnutý dar jsme našim děvčátkům pořídili nové týmové mikiny, na kterých se podílela reklamní agentura ARTIX (www.artix.cz) se sponzorskou cenou a za to velmi děkujeme.

Dále bychom rády poděkovaly vám rodičům, přátelům nebo jen našim fanouškům. Za vybrané peníze z Jiráskova divadla jsme děvčátkům pořídili týmová trička v nádherné tyrkysové barvě, tudíž jsme všem na očích a tak jasně záříme do dálky:-).

Poděkování patří i DDM Libertin Česká Lípa v jejíž spolupráci Adelline fungují od září roku 2013. Díky nim se nám splnil sen a my mohli pořídit naší nejstarší juniorské skupině kozačky. DDM Libertin se společně se ZŠ Partyzánská podílel na finanční podpoře a za to jsme velmi vděčné a moc si toho vážíme.

Neopomenu ani naši skvělou švadlenu Jitku Pýchovou, která si letos opravdu mákla. Ušila a upravila dohromady 62 kusů kostýmů a za to jí patří velký obdiv!!

Dále děkujeme i rodičům, kteří nám průběžně doplňují zásoby bonbónů, shánějí ponožky a trpělivě platí veškeré poplatky.

Ze sponzorských darů hradíme částečně soutěže a to buďto v podobě startovného nebo autobusové dopravy.
Autobusová doprava je pro nás také velmi důležitá a proto bychom rády poděkovali p. Petru Koterovi, majiteli společnosti Safe Travel. S jejich službami jsme nanevýš spokojeny a doufáme, že i oni s námi. Věříme, že spolupráce bude fungovat stále tak výborně jako nadále.

Nezapomenu ani na pořízení týmové plachty s logy všech našich dosavadních sponzorů. O její realizaci tak děkujeme p. Danu Svobodovi a reklamní agentuře Dekolepky (wwww.dekolepky.cz).Euro florbal tourr

29. dubna 2014 v 0:02 Sezóna 2014
V neděli 27. 4. 2014 reprezentovali naše mažoretky svůj klub a základní školu Partyzánská na evropském florbalovém turnaji v České Lípě. Představili se celkově čtyři závodní skladby kadetek a juniorek.
Atmosféra v hale byla skvělá, naše děvčata sklidila potlesk a my děkujeme, především českolipským fanouškům, bez kterých by to nebylo ono!
České florbalové reprezentaci tímto gratulujeme k výhře celého turnaje, hráli fantasticky!

Jsme rády, že jsme mohly být součástí této události a děkujeme FBC za pozvání:-)


Benátky nad Jizerou

28. dubna 2014 v 23:56 Naše úspěchy
Postupovou soutěž Děti fitness naše kadetky a juniorky zvládly na výbornou.

Umístění:
1. místo - kadetky Adelajnky (Legenda se vrací)
2. místo - juniorky Adelline (Dvě roční doby)


Umístěním postupujeme na velkolepý taneční MIA festival, který se bude konat v termínu od 25. - 26. května 2014 v Praze v nádherném prostředí pražské Lucerny. V rámci festivalu je i průvod mažoretek a tanečníků po Václavském náměstí.
Těšíme se!


Region Cup Kladno

24. dubna 2014 v 13:02 Kalendář akci
Kvalifikace na Mistrovství ČR mažoretek 2014 proběhne 1. 5. 2014 v Kladně. Doufáme, že se počasí vydaří a že nám první máj - lásky čas přinese štěstí a my budeme Kladno opouštět ověšeny úspěchy. Startovat budeme dohromady 11x a to ve velkých formacíh, malých formacích a sóloformacích baton i pom.

Držte nám palce, protože máme malinko obavy!!


Euro florbal tour

24. dubna 2014 v 12:57 Kalendář akci
V neděli 27.4.2014 můžete přijít podpořit naše kadetky a juniorky na evropský florbalový maraton, který se koná na zimním stadionu v České Lípě. Tour probíhá celý víkend.
Naše mažoretky se představí s velkou a malou formací jak kadetek tak i juniorek.


Děti fitness Benátky nad Jizerou

24. dubna 2014 v 12:55 Kalendář akci
V sobotu 26. 4. 2014 vyjíždíme s velkou formací kadet a junior na postupovou soutěž Děti fitness do Benátek nad Jizerou. Pokud se na soutěži zadaří, náš soubor postoupí na velký MIA festival, který se koná v Praze a součástí celé soutěže bude i průvod po centru města Prahy, konkrétně po Václavském náměstí. Celá akce se bude konat v Lucerně, tak držte palce, ať se nám zadaří a na MIA festival se podíváme:-)

DD 2014

23. dubna 2014 v 10:22 Naše úspěchy
Na Velký pátek se všechny tři naše týmy účastnily největší severočeské soutěže Dance Děčín. Děvčátka byla fantastická, zabojovala a vybojovala nádherná umístění. Podpora rodičů a přátelů nám dodala sílu a elán.

Naše nejmenší Babies Adelline se se svou skladbou Ding Dong probojovala do TOP 5 a obhájila 5. místo. Na první soutěž je to obrovský úspěch a my jsme na ně neuvěřitelně pyšné.

Naše prostřední káďata Adelajnky podaly nádherný, až neuvěřitelný výkon, kdy se svou skladbou Legenda se vrací vybojovaly nádherné 2. místo!!


V silné konkurenci se neztratily ani naše nejstarší Adelline s choreografií Dvě roční doby, kdy vybojovaly nádherné 3. místo. Takové umístění jsme vůbec nečekaly, o to větší radost jsme z medaile měly!


Všem děvčátkům gratulujeme a děkujeme jim za to, jaké jsou!:-)

Dětské odpoledne

7. dubna 2014 v 0:39 Kalendář akci
Nevíte co s nedělním odpolednem 13. dubna? Přijďte se pobavit do kulturního domu Krystal v České Lípě na zábavné odpoledne pořádané mateřským centrem Pumpkin. Celý program bude věnovaný jen a jen dětem. Můžete se těšit na vystoupení našich Babies Adelline a světelné show. Mimo jiné vystoupí i Českolipská a teď už i celorepubliková pěvecká hvězda Pavel Calta a dojde i na krásu a šarm v podání Miss ČR 2008 Elišky Bučkové. Těšte se i na další představení. Program je mimořádně nabitý tak se přijďte pobavit a také nás podpořit.


Ples hotelu Morris

7. dubna 2014 v 0:33 Kalendář akci
Naše světelná show se stala letos hitem a jsme moc rády, že se divákům tak líbí, vyvolává v nich emoce, radost a dojetí. Je nám proto velkou ctí, že můžeme s naší light show účinkovat i na plese hotelu Morris v Novém Boru a zpestřit tak atmosféru celé akce. Doufáme, že naše vystoupení sklidí potlesk a úspěch, to by pro nás byl neuvěřitelný pocit.

Děkujeme za zprostředkování vystoupení panu Petru Svobodovi, managerovi a zakladateli jedné z největších modelingových agentur na Českolipsku Reas Agency.

Ples se koná již tuto sobotu 12. dubna v parkhotelu Morris Nový Bor.
Držte nám palce.

Vaše Adelline

Dance Děčín 2014

7. dubna 2014 v 0:26 Kalendář akci
Místo Velikonočních prázdnin se naše sluníčka zúčastní 9. ročníku nepostupové soutěže Dance Děčín 2014. Této soutěže se budeme účastnit úplně poprvé a už se moc těšíme. Společně se setkáme s týmy z blízkého okolí.
Reprezentovat Adelline pojedou tentokrát všechny tři skupiny - Babies počínaje a Adelline junior konče.

Na soutěži doufáme budeme svítit již v nových týmových tričkách, které máme v tisku a pořídíli jsme si je z vybraných peněz na dobrovolném vstupné při naší nedávné akci v Jiráskově divadle.

Moc děkujeme ještě jednou všem, kteří nás přišli podpořit a i drobného příspěvku si velmi vážíme. Moc nám to pomohlo!

Držte nám palce, program je nabitý.
Co nás čeká dál? Sleduj náš program 2014!

Vaše Adelline


O pohár Zlaté Prahy

1. dubna 2014 v 17:16 Naše úspěchy
V sobotu 29.3.2014 jsme se zúčastnili nepostupové soutěže O pohár Zlaté Prahy v Dobříši u Prahy s týmem kadet a junior.
Děvčata startovala dohromady 4x a to s MF kadet - Děti z kmene Zulu, MF junior - Chicago a zasoutěžily si i obě velké formace s Legenda se vrací (kadet) a Dvě roční doby (junior).

Výsledky v naší první soutěži sezóny 2014 byly krásné.
1. místo - MF junior Chicago
2. místo - MF kadet Děti z kmene Zulu
3. místo - VF kadet Legenda se vrací
4. místo - VF junior Dvě roční doby

Všem gratulujeme a jako trenérky jsme na všechna děvčátka náležitě pyšná!

V nejbližší době si zasoutěžíme, všechny tři skupiny, na IX ročníku soutěže Dance Děčín. Držte nám palce.

Vaše Adelline