Květen 2014

Mistrovství ČR, Jaroměř 2014

27. května 2014 v 22:04 Kalendář akci
Už se nám to blíží, premiéra na MČR!! Trénujeme, drtíme a připravujeme se na námi neznámou disciplínu, pochodové defilé. Těšíme se, tak nám držte o víkendu palečky.
V pátek vyjíždíme s našemi sólistkami s náčiním POM, a v sobotu za námi do Jaroměře přijede zbytek týmu kadetek a juniorek. Bude to náročný víkend, ale jistě nádherná tečka za soutěžní sezónou 2014.


Mistrovství Čech, HK 2014

20. května 2014 v 21:50 Naše úspěchy
V sobotu pozdě v noci, respektive v neděli brzy ráno, jsme se vrátily z náročné soutěže konané v Hradci Králové asociací MAC, Mistrovství Čech.

Na soutěž jsme jely s jediným cílem, alespoň v některé kategorii postoupit, soutěžní sklady si užít a nenervovat se :-))
Obavy i nervy pochopitelně byly, ale naše děvčata to zvládla na jedničku s tou největší hvězdičkou.

Jelikož byla konkurence opravdu obrovská, samy jsme byly z výsledků překvapeny, ale zároveň neuvěřitlně ,,HAPPY".

Děvčátka si nakonec vedla takto:

Kategorie kadet - I. vícemistryně Čech (POSTUP NA MČR) - Legenda se vrací
Kategorie junior - II. vícemistryně Čech (POSTUP NA MČR) - Dvě roční doby

2. místo - mini formace kadet (POSTUP NA MČR) - Děti z kmene Zulu
3. místo - mini formace junior (POSTUP NA MČR) - Chicago
4. místo - sólo POM kadet - Sárka Langrová (POSTUP NA MČR)
6. místo - sólo POM junior - Týnka Placáková (POSTUP NA MČR)
8. místo - sólo BAT junior - Betty Houžvičková (POSTUP NA MČR)
9. místo - sólo BAT kadet - Káťa Kroupová
9. místo - duo BAT kadet - Hanička a Adélka
11. místo - sólo BAT junior - Kája Pokorová

Teď nám nezbývá než jen dodělat defilé a 30. 5. - 1.6. se uvidíme na MČR v Jaroměři.

Držte nám palečky!!:-)

O Postoloprtský střevíc 2014

15. května 2014 v 18:31 Naše úspěchy
Na den matek v neděli 11. května se naše nejmladší Babies Adelline a všechny sóloformace zúčastnily soutěže O Postoloprtský střevíc v Postoloprtech.
Soutěž byla vydařená a my jsme si domů přivezly pár úspěchů do sbírky.

2. místo - velká formace Babies Adelline
3. místo - sólo kadet Vaneska Fillingerová
4. místo - sólo kadet Káťa Kroupová
5. místo - duo junior Týnka Placáková a Týnka Krausová
5. místo - malá formace junior
6. místo - duo kadet Hanička Jeřábková a Adélka Doležalová
8. místo - sólo junior Kája Pokorová
10. místo - sólo junior Betty Houžvičková

Konkurence byla opravdu veliká, ale děvčátka se s tím poprala na výbornou. Všem děkujeme za výkony a gratulujeme k úspěchům!


Mistrovství Čech

12. května 2014 v 20:09 Kalendář akci
V sobotu 17. 5. 2014 nás čeká Mistrovství Čech do kterého jsme se probojovaly s deseti soutěžními choreografiemi.
Startovat budou:

Sólo kadet BAT - Kateřina Kroupová (Cow girl)
Sólo kadet POM - Sára Langrová (Firework)
Sólo senior POM - Kristýna Placáková (Magic girl)
Sólo junior BAT - Karolína Pokorová (Paparazzi)
Sólo junior BAT - Alžběta Houžvičková (Alice in Wonderland)
Duo kadet BAT- Hana Jeřábková a Adéla Doležalová (Senoritas)
Mini formace kadet BAT - Mája H., Kája K., Anni M., Páťa K., Vaneska F., Adél K., Anet J. (Děti z kmene Zulu)
Mini formace junior BAT - Kája P., Týnka K., Barča S., Ája Č., Verča Š., Dáňa S., Nikča S. (Chicago)
Velká formace kadet BAT - Legenda se vrací
Velká formace junior BAT - Dvě roční doby

Tak nám držte palce. Jsme moc rády že jsme se v takovém počtu na soutěž dostaly a dáme do svých výkonů naprosto vše:-)


Region Cup Kladno MAC

3. května 2014 v 22:38 Naše úspěchy
Naše první velká soutěž je za námi.
Umístění dopadla některá na výbornou, jiná nás malinko zklamala, ale i přesto, že se některým na prvního Máje nezadařilo,děkujeme jim za podané výkony a věříme, že ty, které se probojovaly na Mistrovství Čech, do té doby ještě své chyby vypilují a budou stejně tak fantastické jako ve čtvrtek:-)

Umístění:

Sólo Baton kadetky:
4. místo - Kačenka Kroupová
5. místo - Vaneska Fillingerová

Sólo Baton junior:
5. místo - Karolínka Pokorová
6. místo - Bettynka Houžvičková

Duo Baton kadet:
2. místo - Hanička J. a Adélka D.

Mini formace kadet:
1. místo - Anetka J., Kája K., Páťa K., Adélka K., Vaneska F., Anička M., Mája H.

Mini formace junior:
1. místo - Kája P., Dáňa S., Týnka K., Ája Č., Nikča S., Verča Š., Barča S.

Sólo POM kadet:
2. místo - Sárka Langrová

Sólo POM senior:
1. místo - Týnka Placáková

Velká formace kadet:
4. místo - Legenda se vrací

Velká formace junior:
3. místo - Dvě roční doby