Červenec 2014

PŘIHLÁŠKA 2014/2015

23. července 2014 v 11:50 NÁBOR 2014
Chceš se i ty stát krásnou mažoretkou a přidat se k nám? Neváhej a vyplň naši přihlášku a odešli ji na email: mazoretkyadelline@gmail.com

Najdeš ji pod tímto odkazem:Sezóna 2014

9. července 2014 v 23:05 Videa
Sólo kadet BAT Vaneska Filingerová - Candyman
5. místo - Region Cup (MAC)
3. místo - Postoloprtský střevíc


Sólo kadet BAT Káťa Kroupová - GOWGIRL
4. místo - Region Cup (MAC)
9. místo - Mistrovství Čech (MAC)
4. místo - Postoloprtský střevíc


Sólo kadet POMS Sárka Langrová - FIREWORK
2. místo - Region Cup (MAC)
4. místo - Mistovství Čech (MAC)
9. místo - MČR (MAC)


Sólo junior BAT Bety Houžvičková - ALICE IN WONDERLAND
8. místo - Region Cup (MAC)
8. místo - Mistrovství Čech (MAC)
13. místo - MČR (MAC)


Sólo senior POMS Týnka Placáková - MAGIC GIRL
1. místo - Region Cup (MAC)
6. místo - Mistovství Čech (MAC)
13. místo - MČR (MAC)


Mini formace kadet - DĚTI Z KMENE ZULU (Mája Holubová, Anička Mácová, Kája Krausová, Páťa Kontová, Anetka Jeníková, Vaneska Filingerová, Adélka Krajíčková)
1. místo - Region Cup (MAC)
2. místo - Mistovství Čech (MAC)
7. místo - MČR (MAC)
2. místo - O pohár Zlaté Prahy


Malá formace junior - CHICAGO (Dáňa Strnadová, Kája Pokorová, Týnka Krausová, Ája Čápová, Verča Šlachtová, Nikča Slezáková, Barča Svádová)
1. místo - Region Cup (MAC)
3. místo - Mistovství Čech (MAC)
7. místo - MČR (MAC)
1. místo - O pohár Zlaté Prahy


Velká formace kadetek - LEGENDA SE VRACÍ
(Mája Holubová, Anička Mácová, Adélka Doležalová, Hanička Jeřábková, Lucinka Pallová, Káťa Kroupová, Sárka Langrová, Páťa Kontová, Vikča Gaálová, Vaneska Filingerová, Adélka Krajíčková, Anetka Jeníková, Terezka Slavíčková, Nikča Rudová, Anička Jílková, Kristýnka Jahodová, Kája Krausová, Terezka Zákostelecká, Natálka Nováková, Pavlínka Lukešová

3. místo - O pohár Zlaté Prahy
2. místo - Dance Děčín
1. místo - Děti fitness (MIA)
4. místo - Region Cup (MAC)
2. místo - Mistovství Čech (MAC)
8. místo - MČR (MAC)


Velká formace juniorky - DVĚ ROČNÍ DOBY
(Kája Pokorová, Betty Houžvičková, Týnka Placáková, Týnka Krausová, Verča Villnerová, Dáňa Strnadová, Anička Korecká, Kristýnka Nováková, Míša Holubová, Nikča Růžičková, Ivetka Konečná, Monča Augusti, Verča Šlachtová, Natálka Fajnorová, Káťa Kroupová, Sárka Langrová, Natálka Nováková, Ája Čápová, Barča Svádová, Nikča Slezáková)

4. místo - O pohár Zlaté Prahy
3. místo - Dance Děčín
2. místo - Děti Fitnes (MIA)
3. místo - Region Cup (MAC)
3. místo - Mistovství Čech (MAC)
8. místo - MČR (MAC)


Letní taneční soustředění 2014

7. července 2014 v 10:15 Kalendář akci
I letos jsme si pro naše šikuly připravily týdenní, především taneční soustředění na Poslově Mlýně v Doksech. Celý pobyt nás bude provázet krásná a kouzelná Víla Zvonilka se kterou si především ty nejmenší užijí spoustu legrace. Pro děvčata je připraven tří fázový trénink, kde se budou zdokonalovat v práci s hůlkou, v gymnastické a baletní průpravě, zlepší svou flexibilitu, ale hlavně.... si užijí spoustu legrace, poznají se lépe v kolektivu, zasoutěží si a protančí celý týden, nacož už se moc těšíme!!:-)

Začátek 9. srpna v 11:00!!! Těšíme se na všechny <3


Městské slavnosti 2014

6. července 2014 v 22:05 Sezóna 2014
V sobotu 28. června každoročně odstartovala přehlídka mažoretkových souborů Městské Slavnosti města Česká Lípa 2014. Naposledy si svou sklabu zatančily naše malé Babies, které od nás mají velikou pochvalu, podaly krásný výkon:-), to samé platí pochopitelně i pro kadetky a naše nejstarší juniorky. Nádherná tečka za celou sezónou. Teď už nás čeká jen volno a klídek, i když naše holky makají i o prázdninách:-) Mají možnost scházet se na dobrovlné tréninky jednou týdně a tam už se připravují na novou sezónu!!:-) Máme co dělat.
V srpnu nás pak čeká týdenní letní taneční soustředění na Poslově Mlýně. Těšíme se jako nikdy.

Všem přejeme krásné prázdniny:-)
Charitativní koncert pro Adélku

5. července 2014 v 22:18 Sezóna 2014
V sobotu 21. června 2014 jsme se zúčastnily nádherné akce pořádané Novoborskými mažoretkami na podporu neslyšící Adélky. Představily se všechny naše týmy a přestože prostor byl poněkud stísněný a ,,nebezpečný" naše děvčata se s ním vtipně vypořádala :-))
Jsem moc rády, že jsme se akce mohly zúčastnit a podpořit tak dobrou věc. S potěšením musím oznámit, že Adélce se na implantát podařilo sehnat peníze a tak bude mít co nevidět nový!! Nádherný pocit a všem, kteří se na sbírce podíleli tímto i my DĚKUJEME:-)
Jsme taky nesmírně rády, že jsme mohly opět spatřit vystoupení vynikajícího Lubomíra Kábrta, vyfotit se s ním a získat od něj pár užitečných informací a rad!!


Ukončení sezóny 2014

3. července 2014 v 19:09 Sezóna 2014
Sezónu máme u konce a tak jsme jí musely náležitě oslavit. Od března se naše děvčata účastnila několika soutěží a dohromady si přivezly domů 8 sad medailí. Je to pro nás obrovský úspěch na každé soutěži ,, něco urvat " , proto byla oslava nutná a stála za to!!
Odpoledne se představily všechny soutěžní choreografie a poté jsme bouchly šampáňa a rozjely to. Rodičům děkujeme za příspěvek ve formě různých pochoutek, které zpestřily náš rautový stůl:-))


Fotografie najdete na našich facebookových stránkách -> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.657360317688319.1073741857.306856499405371&type=3

Babies v MŠ

3. července 2014 v 19:04 Sezóna 2014
Naše nejmenší 16. června zatančily malým předškolákům v Mateřské školce Sever, Česká Lípa. Děkujeme paní ředitelce Vojtěchovské za pozvání. Díky zábavnému programu se i naše holčičky pobavily a užily si tak krásné odpoledne.


Mistrovství ČR, Jaroměř 2014.

3. července 2014 v 18:16 Naše úspěchy
Na MČR v Jaroměři jsme se rozhodně neztratily, na výkony našich děvčat jsme neuvěřitelně pyšné a moc jim za krásný víkend plný zážitků a zkušeností děkujeme!!
Také děkujeme našim maminkám, které nám po celý víkend pomáhaly a náležitě fandily!

V pátek jsme soutěž odstartovaly s náčiním POMS takto:
Sólo kadet POMS:
Sára Langrová - 9. místo

Sólo senior POMS:
Kristýna Placáková - 14. místo

V sobotu se soutěž odvíjela v sóloformacích BATON:
Sólo junior BAT:
Alžběta Houžvičková - 13. místo

Mini formace kadet BAT:
Děti z kmene Zulu - 7. místo

Mini formace junior BAT:
Chicago - 7. místo

V neděli přišel hlavní závod, povinné defilé a skladba. Jelikož jsme vůbec nepočítaly s postupem z MČ, defilé jsme připravovaly 14 dní před soutěží a byl to mazec! Defilé je disciplínou pro nás velkou neznámou, ale troufám si tvrdit, že i přesto, že spousta hůlek popadala, to děvčata zvládla na výbornou.

Po defilé jsme se umístili takto:
Kadetky - 9. místo
Juniorky - 9. místo

Po celou dobu soutěže obě naše skupiny končily na stejných příčkách, což pro nás bylo velmi úsměvné:-)

Ve velkých formacích skončily kadetky na 7. místě a juniorky svou skladbou získaly 6. místo, však v konečném výsledku:
Kadetky - 8. místo
Juniorky - 8. místo

Moc jim děkujeme za krásné výkony, vydaly ze sebe naprosto vše. Z Jaroměře jsme odjížděly s krásným pocitem. Pro nás už byla výhra jen to, že jsme tam mohly být! Zasoutěžit si s profesionály a týmy, které jsou pro nás vzorem a motivací.

Už teď makáme na další sezóně, která bude zase (doufejme) o kousek lepší!!!:-)


Více fotografií z celé soutěže najdete na našich facebookových stránkách -> https://www.facebook.com/media/set/?set=a.645293958894955.1073741856.306856499405371&type=3