Sezóna 2014

9. července 2014 v 23:05 |  Videa
Sólo kadet BAT Vaneska Filingerová - Candyman
5. místo - Region Cup (MAC)
3. místo - Postoloprtský střevíc


Sólo kadet BAT Káťa Kroupová - GOWGIRL
4. místo - Region Cup (MAC)
9. místo - Mistrovství Čech (MAC)
4. místo - Postoloprtský střevíc


Sólo kadet POMS Sárka Langrová - FIREWORK
2. místo - Region Cup (MAC)
4. místo - Mistovství Čech (MAC)
9. místo - MČR (MAC)


Sólo junior BAT Bety Houžvičková - ALICE IN WONDERLAND
8. místo - Region Cup (MAC)
8. místo - Mistrovství Čech (MAC)
13. místo - MČR (MAC)


Sólo senior POMS Týnka Placáková - MAGIC GIRL
1. místo - Region Cup (MAC)
6. místo - Mistovství Čech (MAC)
13. místo - MČR (MAC)


Mini formace kadet - DĚTI Z KMENE ZULU (Mája Holubová, Anička Mácová, Kája Krausová, Páťa Kontová, Anetka Jeníková, Vaneska Filingerová, Adélka Krajíčková)
1. místo - Region Cup (MAC)
2. místo - Mistovství Čech (MAC)
7. místo - MČR (MAC)
2. místo - O pohár Zlaté Prahy


Malá formace junior - CHICAGO (Dáňa Strnadová, Kája Pokorová, Týnka Krausová, Ája Čápová, Verča Šlachtová, Nikča Slezáková, Barča Svádová)
1. místo - Region Cup (MAC)
3. místo - Mistovství Čech (MAC)
7. místo - MČR (MAC)
1. místo - O pohár Zlaté Prahy


Velká formace kadetek - LEGENDA SE VRACÍ
(Mája Holubová, Anička Mácová, Adélka Doležalová, Hanička Jeřábková, Lucinka Pallová, Káťa Kroupová, Sárka Langrová, Páťa Kontová, Vikča Gaálová, Vaneska Filingerová, Adélka Krajíčková, Anetka Jeníková, Terezka Slavíčková, Nikča Rudová, Anička Jílková, Kristýnka Jahodová, Kája Krausová, Terezka Zákostelecká, Natálka Nováková, Pavlínka Lukešová

3. místo - O pohár Zlaté Prahy
2. místo - Dance Děčín
1. místo - Děti fitness (MIA)
4. místo - Region Cup (MAC)
2. místo - Mistovství Čech (MAC)
8. místo - MČR (MAC)


Velká formace juniorky - DVĚ ROČNÍ DOBY
(Kája Pokorová, Betty Houžvičková, Týnka Placáková, Týnka Krausová, Verča Villnerová, Dáňa Strnadová, Anička Korecká, Kristýnka Nováková, Míša Holubová, Nikča Růžičková, Ivetka Konečná, Monča Augusti, Verča Šlachtová, Natálka Fajnorová, Káťa Kroupová, Sárka Langrová, Natálka Nováková, Ája Čápová, Barča Svádová, Nikča Slezáková)

4. místo - O pohár Zlaté Prahy
3. místo - Dance Děčín
2. místo - Děti Fitnes (MIA)
3. místo - Region Cup (MAC)
3. místo - Mistovství Čech (MAC)
8. místo - MČR (MAC)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama