LTS Poslův Mlýn 2014

19. srpna 2014 v 11:37 |  Fotogalerie
Adelline minulý týden úspěšně absolvovaly letní taneční soustředění na ,, Posláči " . Uteklo to jako voda, ale týden to byl krásný, veselý, plný tance a zábavy.
Celým soustředěním nás provázela Víla Zvonilka se kterou byla spjata celotáborová hra, kdy se děvčátka rozdělila pomocí losování do hracích týmů. Cílem bylo, získat co nejvíce vílího prášku, pomocí kterého dokáží víly létat. My jsme však doopravdy nezvlétly (bohužel), zato jsme ale společně vzlétly do nadcházející sezóny 2015, která bude podle našich plánů plná očekávání, píle, těžké dřiny, zklamání, ale naopak i zasloužené radosti (alespoň v to doufáme a pokusíme se pro to udělat maximum).
Celkově se soustředění zúčastnilo 47 děvčat včetně trenérek a další děvčata za námi dojížděla z nedaleké České Lípy. Bylo krásné mít kolem sebe tolik šikovných, hodných a cílevědomých děvčátek.
Započaly jsme přípravy na sezónu 2015 a každá ze skupin má již první minutu ze svých skladeb. Je tam ještě spousta práce a dřiny, přesto ale musíme děvčátka pochválit za obrovský kus práce, který se jim podařil za týden udělat. Děvčátka na sobě samotných neuvěřitelně zamakala a zdokonalila se. To je ten nejkrásnější pocit, když víte, že je to baví a má to cenu.

Zde pár foteček a více nejdete na našich facebookových stránkách pod tímto odkazem 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama