Podzimní soustředění

31. října 2014 v 18:32 |  Sezóna 2015
První společné soustředění v tomto školním roce máme za sebou. S děvčátky jsme udělaly obrovský kus práce a máme z toho velmi dobrý pocit.
V pondělí se v tělocvičně sešly naše nejmladší ,,závodní" slečinky Babies Adelline. Děvčátka se celé dopoledne věnovala baletní a gymnastické průpravě a šlo jim to na jedničku. Odpoledne jsme se pak zaměřily na práci s hůlkou a zvládly pokročit i v závodní skladbě.
Úterý a středa pak patřila závodním kadetkám a seniorkám. Dopoledne jsme zvládly stejně jako Babies baletní a gymnastickou průpravu. Aby se děvčata naučila vnímat hudbu, secvičily jsme i krátký scénický tanec, o kterém jsme si myslely, že nebude stát za nic, ale holky překvapily. Odpoledne jsme pak pokračovaly v duchu nových choreografií a musíme říct, že všechny formace již získávají svou formu. Na večeři nás čekala sváteční tabule. Děkujeme babičce Lukešové, za obrovský ,,kýbl" výborného bramborového salátu, který pro naše děvčátka připravila. Vánoce v našem stylu se vydařily, neobešlo se to ani bez dárečků a pohádek, které si děvčata na motivy známých písniček připravila.
Následující den jsme si zopakovaly všechny naše choreo, tanečky a zvlády i ,,Chacha" maraton. Byly to skvěle strávené prázdniny a již teď se těšíme na dašlí společnou akci.

Více fotografií na naší FB stránce pod odkazem:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama