Sezóna 2015

18. září 2015 v 22:18 |  Videa

Sólo kadet BATON Vaneska Fillingerová

Choreografie: Motýlek
Trenér a choreograf: Alžběta Houžvičková
II. vícemistryně Čech 
II. vícemistryně kvalifikačního kola
13. místo na MČR
1x stříbro na nepostupové soutěži



Sólo kadet POM Kristýnka Fillingerová

Choreografie: Kniha džunglí
Trenér a choreograf: Adél Vavrušková

Mistryně kvalifikačního kola

Mistryně Čech

5. místo na MČR

4. místo na ME


Sólo junior BAT Kačka Kroupová

Choreografie: Kill Bill
Trenér a choregraf: Karolína Pokorová

4. místo kvalifikační kolo

8. místo na Mistrovství Čech







Sólo junior POM Sárka Langrová

Choreografie: Mim
Trenér a choreograf: Kristýna Placáková

1x bronzové místo na nepostupové soutěži

Mistryně kvalifikačního kola

I. vícemistryně Čech

10. místo na MČR







Duo kadet BAT Mája Holubová a Natka Nováková

Choreografie: Bumblebee
Trenér a choreograf: Daniela Strnadová a Adél Vavrušková

2x bronzové místo na nepostupové soutěži
4. místo kvalifikační kolo
II. vícemistryně Čech
10. místo na MČR




Duo junior BAT Ája Čápová a Baru Svádová

Choreografie: Between heaven and hell
Trenér a choreograf: Kristýna Krausová

1x zlato na nepostupové soutěži
1x bronz na nepostupové soutěži
5. místo kvalifikační kolo
9. místo na Mistrovství Čech




Sólo senior BAT Týnka Placáková

Choreografie: Bond Girl
Trenér a choreograf: Adél Vavrušková

4. místo na nepostupové soutěži
5. místo kvalifikační kolo
II. vícemistryně Čech
20. místo na MČR





Duo senior BAT Týnka Krausová a Týnka Placáková

Choreografie: Moon Dance
Trenér a choreograf: Adél Vavrušková

1. místo na nepostupové soutěži
4. místo na nepostupové soutěži
I. vícemistryně kvalifikačního kola
8. místo na Mistrovství Čech




Trio senior BAT Betty Houžvičková, Adél Vavrušková, Kája Pokorová

Choreografie: Three elements
Trenér a choreograf: Adél Vavrušková

1. místo na nepostupové soutěži
4. místo kvalifikační kolo

9. místo Mistrovství Čech






Mini formace kadet BAT

Kristýnka Jahodová, Natálka Nováková, Mája Holubová, Páťa Kontová, Adélka Doležalová, Vaneska Fillingerová, Anička Jílková

Choreogafie: Robotí láska
Trenér a choreogarf: Adél Vavrušková

1. místo na nepostupové soutěži
I. vícemistryně kvalifikačního kola
II. vícemistryně Čech
5. místo na MČR
7. místo na ME





Mini formace kadet POM

Kristýnka Jahodová, Natálka Nováková, Martinka Kontová/Anička Mácová, Vaneska Fillingerová, Terezka Slavíčková, Terezka Zákostelecká, Vája Helebrantová

Choreografie: Bake my muffins
Trenér a choreogarf: Natálka Víšková, Adél Vavrušková

Mistryně kvalifikačního kola
I. vícemistryně Čech
4. místo na MČR
6. místo na ME



Mini formace junior BAT

Verča Šlachtová, Kiki Cerhová, Kája Krausová, Sárka Langrová, Barča Svádová, Adri Čápová, Kačka Kroupová

Choreografie: Dirty Jungle
Trenér a choreograf: Adél Vavrušková

2. místo na nepostupové soutěži
II. vícemistryně kvalifikačního kola
II. vícemistryně Čech
11. místo na MČR





 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama