Prosinec 2015

Vienna Open Christmas 2015

25. prosince 2015 v 13:10 Naše úspěchy
Naše slečny roztančily vánoční Vídeň.

Poslední adventní neděli se dvě naše skupiny vydaly na dlouhou cestu. Vyjely jsme s Adelline do Vídně na mezinárodní mažoretkovou soutěž Vienna Open Christmas 2015.
Pro tuto příležitost jsme si připravily dvě vánoční choreografie. Děvčata formace secvičovaly necelé dva měsíce a máme z nich obrovskou radost.
Neodjížděly jsme s prázdnou. Veliký úspěch, obrovský zážitek a nespočet zkušeností - to vystihuje stručně naše dva dny:-)
Juniorky s choreografií ,,Polar Express" obhájily 1. místo a získaly cenu za nejlepší choreografii.
Seniorky s choreografií ,,Christmas Faily" nezústaly pozadu a též si přivezly krásné 1. místo.
Jsme na slečny velmi pyšné. Zvládly dlouhou cestu a podaly perfektní výkon.
Taktéž děkujeme firmě YMY s.r.o. za perfektní týmová trička. Společnosti Safe travel za zprostředkování dopravy a spolehlivou jízdu:-)
Pochopitelně velké DÍKY patří i našim rodičům, jak těm kteří s námi byli, tak i těm, kteří s námi zůstali v myšlenkých a drželi palečky, aby vše dopadlo jak má:)

Máme za sebou krásně strávený víkend, další společné zážitky... které jsou k nezaplacení!!
Jak jsme se po celé dva dny měly se můžete podívat na našem videu, které přikládáme níže:-)

Krásné Vánoce a Šťastný Nový rok 2016 ♥Talent Libereckého kraje

7. prosince 2015 v 13:21 Naše úspěchy
Na domácí půdě jsme se v neděli 6. prosince účastnily soutěže pořádané tanečním centrem Enliven - Taneční Talent Libereckého kraje. Soutěžily naše juniorské ,,sovičky" a dvě sólka. Sárka Langrová s třásněmi v juniorské kategorii a v dospělé Anička Hurtová s dvěma hůlkami.

Juniorky si s choreografií ,,Legenda o sovích strážcích" vybojovaly krásné 1. místo a získaly i titul absolutního vítěze Talent Libereckého kraje v juniorské kategorii. Moc jim gratulujeme a děkujeme za krásný výkon, do kterého daly opět srdíčko

Sárka se se svým sólem do finále bohužel neprobojovala, ale pro nás je to vítězka!!
Anička si v dospělé kategorii vybojovala krásné 6.místo.

Všem velmi gratulujeme, jsme na vás pyšné :-)))

Děkujeme také těm, kteří s námi strávili celý den, který byl náročný a dlouhý. Ale zvládli jste to... protože ... je v tom srdce, je to ADELLINE