CHEER ADELLINE

16. června 2016 v 9:37 |  NÁBOR 2017
Od září školního roku 2016/2017 pořádáme NÁBOR nových členek do NOVĚ OTEVŘEHO TÝMU CHEER ADELLINE, který se bude soustředit především na práci s třásněmi (pompomy), gymnastiku a taneční průpravu.
Do tohoto týmu nabíráme pouze holčičky ROČNÍKŮ: 2010, 2011, 2012. Jiné ročníky lze dojednat pouze po osobní domluvě s vedoucí souboru.

Tréninky budou probíhat 2x týdně v DDM Libertin na Škroupově náměstí v odpoledních hodinách. Pevné termíny ještě nejsou ujednány. Sledujte ale náš web, kde vás budeme co nejdříve informovat.

Cena školného na celý rok činí 1.600,- Kč a lze platit na dvě až tři splátky. V ceně jsou zahrnuty i závodní kostýmy. V září si všechna děvčata zakoupí tréninkové třásně za 150,- Kč/pár.

Přihlášení do týmu je závazné. Vzhledem k tomu, že se jedná o závodní tým, děvčata budou absolvovat i víkendová soustředění (příměstské soustředění, bez noclehu).

NÁBOR PROBĚHNE 9. září 2016 od 16:00 v DDM Libertin na MALÉM SÁLE.

Soutěžní sezóna startuje v březnu a končí v červnu. Termíny soutěží a akcí budou známy do konce listopadu. Každý rodič od nás v tomto termínu dostane termínový kalendář, aby se dívky mohly v plném počtu zúčastnit všech soutěží.

Tréninky budou pod vedením odborných lektorů a vyškolených pedagogů. Jednou týdně bude na trénink dojíždět lektorka a trenérka až z Hradce Králové - Natálie Víšková, mistryně ČR v sóloformaci a několikanásobná vícemistryně Evropy se svou skupinou.

Těšíme se na každou holčičku, která ráda tančí a má chuť něčeho dosáhnout. Nábor není výběrový, do našeho souboru přijímáme každého, kdo se chce hýbat, najít nové kamarády a naučit se něco nového.

V případě jakýchkoli dotazů mne kontaktujte na emailu adel.vavruskova@gmail.com, kam už teď můžete zasílat předběžné přilášky vašich dětí. Do emailu stačí uvést jméno a datum narození. Uložíme si vás do databáze a budeme vám zasílat aktuální novinky.

Příležitost setkat se s námi naživo a získat bližší informace bude 25. června 2016 v rámci Městských slavností na Vodním hradě po celý den. Najdete zde ADELLINE STÁNEK, kde si budete moci prohlédnout fotografie, poháry, získané medaile, kostýmy, vyzkoušet si práci s hůlkou a třásněmi. V 16:00 se můžete zúčastnit workshopu s našimi členkami.

NEVÁHEJTE A PŘIDEJTE SE DO NAŠÍ VELKÉ ADELLINE RODINY, TĚŠÍME SE NA KAŽDOU NOVOU TVÁŘIČKU.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama